Centrum Szkoleniowe Pankiewicza - ul. Jana Pankiewicza 3 (II piętro), 00-696 Warszawa (centrum)
Kontakt w sprawie wynajmu sal: 665 017 777
Centrum Szkoleniowe Pankiewicza

O nas

Zapraszamy Państwa do Centrum Szkoleniowego „Pankiewicza”, które znajduje się tuż obok Alei Jerozolimskich, przy ulicy Pankiewicza 3 w Warszawie. W swojej ofercie posiadamy 11 sal szkoleniowych, dostępnych zarówno w weekendy, jak i dni powszednie. Wszystkie nasze sale wyposażone są w gniazda internetowe, tablice suchościeralne, odtwarzacze CD. Na Państwa życzenie udostępniamy rzutnik multimedialny, laptop, głośniki, flipchart oraz urządzenia biurowe: drukarkę, ksero, skaner, telefon, fax, niszczarkę. Sale szkoleniowe i konferencyjne w Śródmieściu

Nasze sale szkoleniowo-konferencyjne przystosowane są do przeprowadzania szkoleń, nie tylko w dużych grupach, lecz także w kameralnych. Dysponujemy salami szkoleniowymi o różnej powierzchni, z możliwością zmiany ustawienia stołów i krzeseł.

W styczniu 2015 zmodernizowaliśmy salę 206, która obecnie ma 55m2 i możemy w niej zorganizować szkolenia dla 36 osób przy stołach.

Nasze Centrum Szkoleniowe zapewnia możliwość przechowania materiałów szkoleniowych zarówno przed, jak i po przeprowadzonych warsztatach. Do obsługi Państwa szkolenia możemy dedykować opiekuna odpowiedzialnego za realizację szkolenia zgodnie z harmonogramem, prawidłowe uzupełnianie dokumentacji, przeprowadzanie ankiet ewaluacyjnych etc.

W naszym centrum odbyło się ponad blisko kilkadziesiąt tysięcy godzin szkoleń. Wśród naszych zaufanych Klientów znajdują się firmy realizujące zarówno szkolenia komercyjne, jak i dofinansowane ze środków EFS.

Do góry

Polityka prywatności     © 2016 Centrum Szkoleniowe Pankiewicza. Wszystkie prawa zastrzeżone